DZIEŃ CHŁOPAKA    


27 września w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy "Dzień Chłopaka", który zorganizowały panie: Anna Bera, Małgorzata Szybalska, Agnieszka Warych i Bożena Podczasi. Dzięki wprowadzeniu radosnego nastroju wynikającego z zabawy wszyscy w dobrych nastrojach aktywnie brali udział w różnego rodzaju konkurencjach.
Na początek do zabawy zaproszeni zostali młodsi chłopcy, którzy musieli przejść przez tunel, rzucać piłeczki do celu oraz wykonać slalom z piłką. Wszyscy doskonale poradzili sobie z tymi zadaniami.

   

   

W kolejnych konkurencjach udział wzięli starsi uczniowie. Świetlica zamieniła się w damsko- męski salon fryzjerski, gdzie swoje umiejętności prezentowali chłopcy oraz ich koleżanki. Zabiegi fryzjerskie były okazją do zdobywania nowych doświadczeń oraz dostarczyły wszystkim dużej dawki śmiechu.

   

   

Chłopcy musieli również popisać się umiejętnością obierania jabłek oraz zręcznością podczas zjadania tych owoców zawieszonych na sznurku. Z tym zadaniem wszyscy poradzili sobie imponująco.

   

Następnie chłopcy odbijali swoje dłonie i przyklejali kartki z imionami na "Drzewie super chłopców". Na zakończenie wszyscy otrzymali drobne upominki oraz zostali zaproszeni na kiełbaskę z grilla.

   

GALERIA ZDJĘĆ
mgr Małgorzata Szybalska
Anna Bera
© SOSW NIEMIENICE