DZIEŃ MAMY I DZIECKA

W naszej placówce w dniu 28-05-2015 uroczyście obchodziliśmy Dzień Dziecka połączony z minionym Dniem Mamy i nadchodzącym Dniem Taty. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali przedstawienie, w którym znalazły się najpiękniejsze wiersze o mamie i tacie, a także wzruszające piosenki.

   

   

   

   

Dzieci ze Szkoły Podstawowej pięknie zaśpiewały piosenkę: "Biedroneczki są w kropeczki", natomiast uczniowie z Gimnazjum
i Szkoły Przysposabiającej brawurowo zaprezentowali się w piosence Kasi Sobczyk: "O mnie się nie martw".

   

   

   

   

Dla swoich rodziców wystąpiły również dzieci z przedszkola, które przygotowały specjalnie na tę uroczystość zabawy inscenizowane do piosenek: "Rodzina" i "Zabawa z tatą".

   

   

Jednak najpiękniejszym podarunkiem artystycznym było przedstawienie teatralne do bajki "Kot w butach", gdzie wszyscy nasi uczniowie wcielili się w rolę aktorów. Występ poprzedzony był wieloma pracowitymi próbami, ale jak się okazało owocnymi. Zebranych zachwyciła wspaniała gra aktorska naszych uczniów, oprawa muzyczna oraz piękna sceneria i kostiumy. Dla dzieci udział w inscenizacji miał ogromne znaczenie, bowiem mogły zaprezentować przed rodzicami swoje zdolności artystyczne.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Po części artystycznej odbył się wspólny poczęstunek i zabawa
z zaproszonymi gośćmi z zaprzyjaźnionych placówek
i przedstawicielami ze Starostwa Powiatu Opatowskiego, Urzędu Gminy Sadowie oraz Szkoły Podstawowej w Biskupicach.

mgr Marzena Religa

GALERIA ZDJĘĆ

© SOSW NIEMIENICE