HARCRSKI BAL KARNAWAŁOWY

W dniu 27 lutego 2014 roku harcerze ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Niemienicach bawili się na Balu Karnawałowym, który w tym roku odbył się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrowcu Św. Tym razem organizatorami Balu była Dyrekcja tegoż Ośrodka i Instruktorzy Referatu "Nieprzetartego Szlaku" w Ostrowcu Św. przy ul. Gulińskiego.
W zabawie wzięli udział: Sylwia Banach, Ewa Skrzątek, Michał Kot, Paweł Stępień i Sebastian Surowiec pod opieką Anna Stajniak i Anny Serafin.
Celem spotkania była integracja środowiska harcerskiego "Nieprzetartego Szlaku" z całego województwa świętokrzyskiego. Przybyło szesnaście drużyn. W tym my - harcerze z Niemienic. Po części oficjalnej rozpoczęła się szalona zabawa taneczna, która przeplatana była konkursami z nagrodami, przygotowanymi przez przybyłe drużyny. Harcerze z Niemienic przeprowadzili konkurs "Taniec z krzesełkami" w karnawałowej odsłonie (z perukami) oraz słodkie nagrody. Obiad i słodki tłustoczwartkowy poczęstunek były smacznym przerywnikiem dodającym sił wszystkim imprezowiczom. Harcerski Bal Karnawałowy był naprawdę udany. Niemieniccy harcerze bawili się wspaniale i już nie mogą doczekać się karnawału za rok!!!
GALERIA ZDJĘĆ
dh Anna Stajniak
dh Anna Serafin
© SOSW NIEMIENICE