Konkurs Tańczę i Śpiewam 2020

SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - PRZYJEDŹ, ZOBACZ, ZOSTAŃ

OFERTA EDUKACYJNA

OSE

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Archiwalana strona

BIP

 

Europejski Tydzień Sportu

Nasza placówka przyłączyła się do 6 edycji Europejskiego Tygodnia Sportu 2020. Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok. W związku z obchodami tego wydarzenia w dniach 23- 30 września w naszej szkole zorganizowanych zostało szereg przedsięwzięć sportowych. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turniej gier i zabaw. Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy oraz uczniowie ze starszych klas szkoły podstawowej rozegrali mecz piłki nożnej. Duże zainteresowanie wzbudził u naszych uczniów spacer nordic walking , jazda na rowerach, hulajnogach czy też gra w koszykówkę. Młodzi zawodnicy z zaangażowaniem uczestniczyli w poszczególnych aktywnościach sportowych . Podczas imprezy nie brakowało emocji i dobrej zabawy. Uczniowie aktywnie spędzili czas, zdobywając nowe umiejętności i poszerzając granice swoich możliwości. Wszyscy dzielnie walczyli, pokonując kolejne tory sprawnościowe, a przede wszystkim własne słabości i lęki.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.