Konkurs Tańczę i Śpiewam 2020

SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - PRZYJEDŹ, ZOBACZ, ZOSTAŃ

OFERTA EDUKACYJNA

OSE

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Archiwalana strona

BIP

 

Mikołajki - czas prezentów i radości

             

W tym roku Święty Mikołaj odwiedzał naszą szkołę aż trzykrotnie. Pierwszego dnia przyniósł upominki, które przyjechały z Krakowa, Warszawy, Ćmielowa, Bidzin, Wojciechowic i Ostrowca-Sudołu. Bardzo dziękujemy Państwu Ewie i Mirosławowi Mierzyńskim, Pani Barbarze Sęderowskiej, Pani Ewelinie Otolińskiej oraz Pani Bożenie Gromczyk za ich wielkie serce i zaangażowanie   w organizację zbiórki prezentów dla naszych wychowanków. Dzięki tym wspaniałym ludziom udało się zebrać podarunki dla każdego dziecka.

Dodatkowo Mikołaj obdarował nasz ośrodek nowym telewizorem, który znalazł miejsce na holu. Święty nie zapomniał także o doposażeniu świetlicy  w klocki, gry, puzzle  i inne zabawki. 8 grudnia 2020 r. w rolę Świętego Mikołaja wcieliła się mama jednego z naszych uczniów-Pani Magdalena Michalska, która wspólnie ze swoją rodziną ufundowała paczki dla każdego dziecka. Dodatkowo wszyscy mogli skosztować, pysznego, pięknie udekorowanego tortu przygotowanego przez mamę Pani Magdaleny. Dziękujemy  za ten dar serca. To już kolejny raz ,kiedy rodzina Dawida wspiera naszą szkołę. Trzeci Święty Mikołaj przybył z Opatowa ze Szkoły nr 1. Dzięki zaangażowaniu Pani Dyrektor Magdaleny Gdowskiej, nauczycieli –Pani Marty Firmanty i Małgorzaty Stępień oraz uczniów tej szkoły nasi wychowankowie mogli po raz kolejny cieszyć się z otrzymanych upominków i spotkać się ze Świętym Mikołajem. Dziękujemy  za to, że ponownie otworzyli swoje serca i z workami pełnymi prezentów przybyli do naszych uczniów.

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.