Konkurs Ta艅cz臋 i 艢piewam 2020

SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - PRZYJED殴, ZOBACZ, ZOSTA艃

OFERTA EDUKACYJNA

OSE

Kalendarz

Brak wydarze艅 w kalendarzu
Pn Wt 艢r Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Archiwalana strona

BIP

馃挅 艢wi臋ta Bo偶ego Narodzenia to czas magiczny. 馃巹 馃専 馃巹

Corocznie z naszymi uczniami staramy si臋 wsp贸艂tworzy膰 t臋 szczeg贸ln膮 atmosfer臋, kt贸rej uwie艅czenie stanowi Wigilia. W tym trudnym dla nas wszystkich roku z okazji nadchodz膮cych bo偶onarodzeniowych 艣wi膮t r贸wnie偶 podzielili艣my si臋 wigilijnym op艂atkiem. 馃巹猸愶笍馃巹Pani dyrektor 偶yczy艂a wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szko艂y, aby te 艣wi臋ta up艂yn臋艂y przede wszystkim w zdrowiu, w艣r贸d bliskich i kochaj膮cych os贸b, w atmosferze wzajemnego zrozumienia, spokoju i mi艂o艣ci. 馃挅馃巹 馃挅Wszystkim smakowa艂y pierniczki i pierogi przygotowane przez naszych uczni贸w oraz piernik mamy Marcinka Cieszkowskiego. 馃挅馃檪 馃挅

Na naszej stronie internetowej u偶ywamy plik贸w cookie. Niekt贸re z nich s膮 niezb臋dne dla funkcjonowania strony, inne pomagaj膮 nam w ulepszaniu tej strony i do艣wiadcze艅 u偶ytkownika (Tracking Cookies). Mo偶esz sam zdecydowa膰, czy chcesz zezwoli膰 na pliki cookie. Nale偶y pami臋ta膰, 偶e w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mog膮 by膰 dost臋pne.