IX Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Patriotycznej

7 listopada 2019 harcerze z Naszej szkoły wzięli udział w IX Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej ,,Na ojczystym szlaku... - Rudnik 2019".Organizatorami festiwalu byli SOSW w Rudniku nad Sanem, I Drużyna Harcerska ,,Nieprzetartego Szlaku" - ,,OSTOJA", a także Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,Prowadź Mnie przez Świat". 

Drużynę harcerską Naszej szkoły reprezentowali: Kinga, Diana, Klaudia, Paulina, Damian, Michał. Nasi harcerze mieli okazję do rozpowszechniania pieśni i piosenek patriotycznych, żołnierskich i harcerskich, promocji twórczości artystycznej oraz integracji z uczestnikami festiwalu. 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok