Hej kolęda, kolęda…

20 grudnia w Centrum Autyzmu w Niemienicach odbył się przegląd kolęd i pastorałek. W tym wyjątkowym dniu odwiedził nas pan starosta - Tomasz Staniek, składając   wszystkim dzieciom, rodzicom, kadrze pedagogicznej i pracownikom najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.  Po powitaniu przybyłych gości, pani dyrektor Małorzata Spychaj, zaprosiła do wspólnego świętowania. Uczniowie wraz z nauczycielami zaprezentowali rozśpiewane i wzruszające widowisko świąteczne.  W rodzinnej i świątecznej atmosferze przedszkolaki oraz uczniowie z poszczególnych klas, z naszej szkoły rozpoczęły swoje występy. Po części artystycznej naszych uczniów do wspólnego grania i śpiewania kolęd zaproszeni zostali także rodzice. Uwieńczeniem spotkania była wspólna wieczerza wigilijna przy odświętnie udekorowanych i zastawionych potrawami wigilijnymi stołach. Składamy serdeczne podziękowania za wspaniałe serca, za trud włożony w zorganizowanie i zaangażowanie w Akcję Szlachetna Paczka, a przede wszystkim za obdarowanie naszych wychowanków wyjątkowymi prezentami.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich ludzi dobrego serca z Krakowa, pracownikom Zespołu Szkół Zawodowych HTS w Krakowie, pracownikom administracji Urzędu Gminy Wojciechowice oraz rodzicom naszego ucznia Państwu Ewie i Mirosławowi Mierzyńskim – inicjatorom akcji. Wszystkie prezenty sprawiły naszym uczniom wiele radości i uśmiechu na twarzy. Życzmy Wszystkim Zdrowych oraz Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

 Dziękujemy !!!!!!!!!!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.