SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - 40 lat minęło

OFERTA EDUKACYJNA

OSE

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Archiwalana strona

BIP

 

Dzień Dziecka w Przedszkolu i nie tylko ...

Pierwszego czerwca w Naszym Przedszkolu mieliśmy dzień szczególny, ponieważ świętowaliśmy Dzień Dziecka, oraz urodziny naszych kochanych przedszkolaków. 🎂 🎉Urodziny obchodzili Piotruś, Kacperek, Kubuś i Natalia.🎉 Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnym i ważnym, pełnym niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka. Staramy się sprawić, aby ten dzień był pełen radości.🧸 🎈🍭🎉🍡🎂🎁🎈🧸🎉🎂 🎈🍭🧸🎂 🎁Wszystkiego Najlepszego, dużo uśmiechu na twarzy oraz samych radosnych dni życzymy Naszym Przedszkolakom. 💗❤️💗

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.