Apel Wojewódzkiego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej

SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - 40 lat minęło

Laboratoria Przyszłości

Aktywna Tablica

OSE

Archiwalana strona

ePUAP

BIP

 

🎼Dzień 26 października 2023r. w naszej szkole upłynął pod znakiem muzyki, śpiewu i tańca, bowiem "muzyka to uniwersalny język ludzkości" jak mawiał H.W. Longfellow. Wprowadzając w tematykę konkursu pani dyrektor Małgorzata Spychaj powitała wszystkich młodych muzyków, nauczycieli i opiekunów. Całą uroczystość jak co roku prowadziła pani Małgorzata Rybus. W pięknym stylu zaprezentowali się wszyscy uczestnicy konkursu począwszy od najmłodszych czyli przedszkolnej braci, po uczniów klas młodszych szkoły podstawowej, klas starszych szkoły podstawowej , aż po klasy przysposabiające do pracy. 🎸 A oto artyści występujący: klasa E z piosenką "Nogi", klasa B z piosenką "Fela", klasa C z piosenką "Góry do góry", klasa A z piosenką "Liście spadają", klasa II a z tańcem do piosenki "Bella ciao", klasa Ap z piosenką "200 po mieście", klasa Bp z piosenką "Męskie granie 2018-Początek", klasa VII z piosenką "Morskie opowieści", Oddział przedszkolny I i II z "Tańcem Mai", klasa VI z piosenką "Supermoce", klasa D z piosenką"Konfiture" i klasa F z piosenką "Za krokiem krok". 🎤 Uznanie należy się wszystkim artystom, ale także nauczycielom i opiekunom za wprowadzenie dzieci i młodzieży w arkana sztuki artystycznej, bo " muzyka może nazwać to, czego nie da się nazwać i przekazać niepoznawalne" .[L. Bernstein] Po wspaniałych występach nadszedł czas na nagrody. Pani dyrektor wręczyła wszystkim uczestniczącym klasom dyplomy. Uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek czyli cukierki i ciastka. 🍰 Bardzo miłym akcentem dla dzieci było też ciasto ufundowane i przywiezione na tę okoliczność przez dziadziusia i rodzinę naszego przedszkolaka Adasia O. Za ten miły gest serdecznie dziękujemy! ❤ Tak oto dobiegł końca czwartkowy muzyczny maraton. Pamiętajmy, że muzyka łagodzi obyczaje, raduje serce i dusze każdego z nas!🥰
 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.