Konkurs Tańczę i Śpiewam 2020

SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - PRZYJEDŹ, ZOBACZ, ZOSTAŃ

OFERTA EDUKACYJNA

OSE

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Archiwalana strona

BIP

 

Mój wymarzony zawód

W dniu 9 marca 2021 roku uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach. Panie Katarzyna Łazarska i Małgorzata Wilecka-Zemsta  zaproponowały nam współpracę w zakresie przygotowania młodzieży naszej szkoły do świadomego podejmowania decyzji edukacyjno-zawodowych. Ze względu na sytuację epidemiologiczną i brak organizacji zajęć w formie stacjonarnej spotkanie zostało przeprowadzone zdalnie z wykorzystaniem komunikatorów internetowych. Panie zaprosiły naszych uczniów na zajęcia on-line pod hasłem ,,Mój wymarzony zawód”. W czasie spotkania przedstawiły korzyści z aktywnego funkcjonowania na rynku pracy, zapoznały młodzież z tematyką świadomego planowania drogi zawodowej oraz możliwościami poznania własnych preferencji i predyspozycji zawodowych. Zajęcia bardzo podobały się naszym uczniom i już czekają na kolejne spotkanie.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.