Konkurs Tańczę i Śpiewam 2020

SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - PRZYJEDŹ, ZOBACZ, ZOSTAŃ

OFERTA EDUKACYJNA

OSE

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Archiwalana strona

BIP

 

Podsumowanie akcji Góra Grosza

Dobiegła końca zbiórka pieniędzy w ramach akcji Góra Grosza, która w tym roku jest przeprowadzana już po raz dwudziesty pierwszy. 👍 Celem tej akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. W okresie od października do mają w naszej szkole zbierane były pieniążki do specjalnie przygotowanej puszki. 🛢 Dzięki zaangażowaniu uczniów, ich rodziców oraz wszystkich pracowników naszej szkoły udało nam się zebrać 226, 88 zł. 👏Paczki z pieniędzmi przekazane zostały Towarzystwu Nasz Dom. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tą akcję. 💖❣Góra Grosza to ogromne wsparcie dla dzieci, które nie wychowują się we własnej rodzinie. 💗🌞💗

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.