Apel Wojewódzkiego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej

SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - 40 lat minęło

Laboratoria Przyszłości

Aktywna Tablica

OSE

Archiwalana strona

ePUAP

BIP

 

🎭Uczniowie naszej szkoły w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

🎭Uczniowie naszej szkoły w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu na spektaklu ⛹️„Chłopcy z Placu Broni”. 🚴‍♂️🚌Głównym celem wycieczki było podniesienie kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki, zachowania w teatrze, restauracji oraz integracja młodzieży. Jak zawsze i tym razem nasi uczniowie wykazali się wielką empatią i pomocą koleżeńską. 🤝👏Kolejnym etapem wycieczki był wyczekiwany wypad do McDonalda, gdzie uczniowie mieli możliwość, nie tylko spożycia ciepłego posiłku, ale przede wszystkim dokonania samodzielnych zakupów.💵

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.