SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - 40 lat minęło

OFERTA EDUKACYJNA

OSE

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Archiwalana strona

BIP

 

Home

Jesienny konkurs plastyczny

 Co roku w naszej szkole odbywa się jesienny konkurs plastyczny. W  tym roku szkolnym motywem przewodnim naszego konkursu jest ,,Jesienny liść’’. Otoczenie naszego Ośrodka to wiekowy park, w którym rosną różne rodzaje drzew. Szczególnie jesienią mieni się on wieloma kolorami. Kolorowe liście często są wykorzystywane do tworzenia przepięknych i niepowtarzalnych prac wykonywanych przez naszych uczniów. W tegorocznym konkursie najwyżej oceniono prace D. Ścibisz, M. Frączka i P. Zasimuk. Wszyscy uczestnicy konkursu zaproszeni zostali na pizzę, którą wykonali  samodzielnie nasi wychowankowie.

 Co roku w naszej szkole odbywa się jesienny konkurs plastyczny. W  tym roku szkolnym motywem przewodnim naszego konkursu jest ,,Jesienny liść’’. Otoczenie naszego Ośrodka to wiekowy park, w którym rosną różne rodzaje drzew. Szczególnie jesienią mieni się on wieloma kolorami. Kolorowe liście często są wykorzystywane do tworzenia przepięknych
 i niepowtarzalnych prac wykonywanych przez naszych uczniów.

W tegorocznym konkursie najwyżej oceniono prace D. Ścibisz, M. Frączka i P. Zasimuk. Wszyscy uczestnicy konkursu zaproszeni zostali na pizzę, którą wykonali  samodzielnie nasi wychowankowie.

 Co roku w naszej szkole odbywa się jesienny konkurs plastyczny. W  tym roku szkolnym motywem przewodnim naszego konkursu jest ,,Jesienny liść’’. Otoczenie naszego Ośrodka to wiekowy park, w którym rosną różne rodzaje drzew. Szczególnie jesienią mieni się on wieloma kolorami. Kolorowe liście często są wykorzystywane do tworzenia przepięknych
 i niepowtarzalnych prac wykonywanych przez naszych uczniów.

W tegorocznym konkursie najwyżej oceniono prace D. Ścibisz, M. Frączka i P. Zasimuk. Wszyscy uczestnicy konkursu zaproszeni zostali na pizzę, którą wykonali  samodzielnie nasi wychowankowie.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.