SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - 40 lat minęło

OFERTA EDUKACYJNA

OSE

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Archiwalana strona

BIP

 

Home

Wspomnienie jest formą spotkania

🪔 Listopad to szczególny miesiąc pełen refleksji i wspomnień o bliskich. Uczniowie naszej szkoły od wielu lat odwiedzają Ruszkowiec, aby zapalić znicze pod pomnikiem płk Władysława Beliny Prażmowskiego. Jest on jednym z bohaterów walki o niepodległość Polski a zarazem synem Tej Ziemi. W tym roku nasza coroczna akcja wpisała się w projekt "Szkoła pamięta", która ma na celu dbanie o pamięć o przeszłych pokoleniach. Dzień później, 29 października byliśmy na cmentarzu w Biskupicach, aby zapalić znicze na grobach zmarłych pracowników naszej szkoły. #SzkołaPamięta 🪔

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.