Konkurs Fotograficzny

SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - 40 lat minęło

Laboratoria Przyszłości

Aktywna Tablica

OSE

Archiwalana strona

ePUAP

BIP

 

🚌W piątkowy poranek uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami udali się do Opatowskiego Ośrodka Kultury aby odwiedzić najlepszą szkołę na świecie - Akademię Pana Kleksa. 📽Zanurzyliśmy się w niezwykłym świecie bajek i razem z Adą Niezgódką przeżyliśmy wspaniałą przygodę. To na pewno nie była nasza ostatnia wizyta w kinie. 😀 Dziękujemy Pani Dyrektor Longinie Ordon za zorganizowanie dla nas seansu oraz pracownikom Domu Kultury za dostosowanie projekcji filmu tak, aby jego odbiór był jak najbardziej przyjazny, nadwrażliwym zmysłom naszych uczniów. 💙🩵🤍

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.