Konkurs Fotograficzny

SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - 40 lat minęło

Laboratoria Przyszłości

Aktywna Tablica

OSE

Archiwalana strona

ePUAP

BIP

 

Jest nam niezmiernie miło,🥰 ponieważ uczniowie naszej szkoły dostali się do II etapu Konkursu : Przegląd Twórczości Osób z Niepełnosprawnościami ,, Cudze chwalicie...'' 🎶🎤, który odbył się 12 czerwca w Ostrowieckim Browarze Kultury. Olga, Krystian, Dominik, Krzysztof, Mateusz i Marcin zaprezentowali piosenkę pt. ,, Z Poradnika Młodego Zielarza'' Akademia Pana Kleksa. Uczniowie zajęli 3 miejsce,🏅 zdobywając tym samym nagrodę dla szkoły, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom. Wielkie brawa dla reprezentantów naszej szkoły. 🩵👏🥰

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.