Konkurs Fotograficzny

SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - 40 lat minęło

Laboratoria Przyszłości

Aktywna Tablica

OSE

Archiwalana strona

ePUAP

BIP

 

Dzień Rodziny w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym- Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych!!! 20 czerwca 2024r. świętowaliśmy Dzień Rodziny. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice naszych uczniów, dla których dzieci i młodzież przygotowali przedstawienie pt.: „Akademia Pana Kleksa”. Montaż słowno- muzyczny bardzo się spodobał publiczności, pośród których znaleźli się radny Powiatu Opatowskiego – pan Rafał Schab, wójt Gminy Sadowie- pani Marzena Urban- Żelazowska, Dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Opatowie – pani Dorota Wareliś, Wójt Gminy Wojciechowice- pan Szymon Sidor. Do przedstawienia zostali zaangażowani niektórzy rodzice naszych uczniów, dzięki czemu występ został ubogacony artystycznie. Rada Rodziców podziękowała pani dyrektor Małgorzacie Spychaj za całoroczną współpracę a Pani Dyrektor w imieniu całej społeczności szkolnej oficjalnie pożegnała odchodzącą na emeryturę panią Mirosławę Wagę. Na koniec wysłuchaliśmy koncertu zespołu Folkowego Folk Song, działającego przy Ośrodku Kultury w Sadowiu, którym bardzo dziękujemy za uświetnienie naszej uroczystości. Dla dzieci i gości zorganizowano gorący posiłek i różne atrakcje: lody, watę cukrową, popcorn, lody i inne słodkości.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.