W dniach 10-13 luty w naszej szkole zrobiło się cyfrowo! Włączyliśmy się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Była to doskonała okazja do przypomnienia kilku podstawowych zasad, które pomagają uniknąć zagrożeń w sieci:Uczniowie obejrzeli projekcję filmów edukacyjnych, przygotowali gazetki.





