25 lutego uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wyruszyli w niezwykłą podróż.
Zaczęła się ona w autokarze, który zawiózł nas do Kieleckiego Teatru Tańca
i była kontynuowana podczas fantastycznego przedstawienia „ Królowa Śniegu”![]()
Towarzyszyliśmy Gerdzie w jej wędrówce w poszukiwaniu Kaja, odwiedzając różne krainy, by na końcu odkryć jak uzdrawiającą moc ma prawdziwa przyjaźń i miłość. Cudowna muzyka, znakomity taniec i przepiękne kostiumy złożyły się na wspaniałe widowisko.![]()
Wracaliśmy naładowani pozytywną energią i radością .





