W dniach 14-15.04.2026r. w naszej szkole odbyły się wyjątkowe Dni Promocji Zdrowia. Tym razem główny nacisk położyliśmy na dwa filary dobrego samopoczucia: Na zakończenie uczniowie sprawdzili swoją wiedzę, wspólnie tworząc piramidę zdrowego żywienia 
Podczas spotkania z panią pielęgniarką uczniowie przypomnieli sobie jak prawidłowo myć ręce
zęby
. Rozmawiali o tym, dlaczego codzienna kąpiel
czyste ubrania
mają znaczenie. Dziękujemy serdecznie pani dietetyk Natalii Hołody i pani pielęgniarce Magdalenie Ciepiela za bardzo wartościowe i inspirujące spotkanie





