Eko - Kraina
W dniu 23 lutego wychowankowie w internacie zrealizowali zadanie w ramach Innowacji Pedagogicznej Eko-Kraina.
Wspólnie przygotowaliśmy eko kanapki wykorzystując warzywa i lekkie pieczywo chrupkie. ![]()
![]()
![]()
![]()
Do pracy wykorzystaliśmy pomoce #LaboratoriaPrzyszłości.





