SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - 40 lat minęło

OFERTA EDUKACYJNA

OSE

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Archiwalana strona

BIP

 

Home

Meet and Code - po raz trzeci w Centrum Autyzmu

Meet and Code 2021 #meetandcode #codeweek to międzynarodowa inicjatywa dotycząca szerzenia wiedzy o programowaniu dla dzieci i młodzieży organizowana w Polsce i 35 krajach świata.💻Dzięki wsparciu ze strony firm SAP , organizacji Haus des Stiftens GmbH oraz krajowemu partnerowi TechSoup Polska  oraz staraniom naszego Stowarzyszenia „Błękitna Przystań”, po raz trzeci mogliśmy zorganizować i przeprowadzić warsztaty online dla naszych uczniów.💻 Głównym celem wydarzenia było propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz przybliżenie nowych rozwiązań technologicznych.🤖 Program zajęć obejmował zapoznanie się z podstawami języków programowania, zadania praktyczne z wykorzystaniem robota edukacyjnego Photon oraz obsługi aplikacji mobilnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także zadania i gry edukacyjne przygotowane za pomocą klocków Lego Edu.🙂 Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów za świetną atmosferę i zaangażowanie w trakcie zajęć. 🙂🙂 Opiekę nad młodzieżą sprawowali Renata Bednarska, Agnieszka Warych, Zbigniew Surowiecki i Czesław Firmanty. #codeEU #codeweek

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.