SOSW Centrum Autyzmu w Niemienicach - 40 lat minęło

Laboratoria Przyszłości

Aktywna Tablica

OSE

Archiwalana strona

ePUAP

BIP

 

Zorganizowana przez członków z Komisji Edukacji Przyrodniczej przy Zarządzanie Okręgowym PZŁ w Tarnobrzegu również w tym roku trafiła do naszych uczniów. Pan Dawid Szymańki oraz panie Anna Jurek i Edyta Brzezińska przekazali upominki dla dzieci i młodzieży naszej szkoły. W imieniu uczniów dziękujemy za serdeczny gest.💚🩵❤️

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.